041 328 558 pgd.ambrus@gmail.com

Sektorska vaja 2019

0 Komentarjev

V petek 18.10.2019 je potekala gasilska vaja sektorja Zagradec.

Poleg PGD Zagradec na Dolenjskem, PGD Krka in PGD Korinj, se je vaje z 12 gasilci udeležilo tudi naše društvo. Organizacija vaje je letos pripadala PGD Krka, ki je vajo razdelila na dve lokaciji.

Naloga našega društva je bila prometna nesreča, kjer sta bili udeleženi dve vozili. Prvo vozilo je zagorelo, voznik je ležal poleg vozila poškodovan. Drugo vozilo je bilo ujeto med drevesi, v njem je bila ukleščena oseba. Poskrbeli smo za zavarovanje kraja nesreče, gašenje požara, stabilizacijo vozila in nudenje prve pomoči. Na drugi lokaciji je potekalo gašenje požara v mizarski delavnici.

Hvala PGD Krka za organizacijo letošnje vaje in pohvala vsem društvom za opravljene naloge.